Aktualno

AŠD Mladina prvo mesto na Zamejskem prvenstvu 2020
26/01/2020
Skupinska Zamejsko 2020

V Plodnu (Sappada) se je vršilo v nedeljo 26. Januarja 2020 Zamejsko smučarsko prvenstvo veljavno za 38. Pokal ZSŠDI. Letošnjo izvedbo je v sodelavnju z ZSŠDI organiziralo AŠD Mladina iz Križa. Udeležilo se ga je nad 160 smučark in smučarjev društev AŠD Mladina, SK Devin, SK Brdina, Planinska družina Benečije in Breg's cup. Na progi »Pista Nera« so se tekmovalke in tekmovalci pomerili v veleslalomu, progi sta postavila trenerja AŠD Mladina Luciano Veritti in Marko Presl.

 

AŠD Mladina je na tekmo prijavil nekaj več kot 50 tekmovalcev, prisotni so bili seveda vsi atleti ki redno trenirajo v smučarksih skupinah, na progo pa so se podali tudi starši, ki so nedvomno pripomogli k izjemnem društvenim uspehu.

Lahko smo ponosni na tako udeležbo in sodelovanje, želimo si takih rezultatov tudi v bodoče.

 

Tekmovalci AŠD Mladina in rezultati po kategorijah:

Baby sprint (ž):             2. Presl Ivana , 6. Mbengue Nicol, 8. Škabar Sara

Baby sprint (m):            3. Glavina Niko, 4. Zanella Diego, 6. Raffaele Andrea

Miške:                         1. Fabris Giulia, 4. Korošic Eva

Miški:                          4. Presl Matej, 5. Bidoia Simone, 6. Renzi Max, 8. Mbengue Sanuel

Deklice                        1. Petra Sosič, 2. Korošic Lara, 3. Anja Sosič, 4. Škerk Jana

Dečki                          4. Sedmak Maj, 5. Ferfolia Martin, 7. Petruz Matteo, 8. Kocačič Samo Nevo, 9. Zanella Thomas, 10. Fantini Enrico, 11. Colarich Val Mario, 12 Cossutta Samuel, 13. Moimas Manuel

Naraščajnice                2. Glavina Anja, 3. Fantini Greta, 4. Guerra Martina

Naraščajniki                 5. Lopreiato Francesco

Mladinke                     1. Bellafontana Petra, 3. Ferfolia Gaja, 4. Bordon Veronika

Mladinci                      3. Sedmak Luka, 4. Santagati Ivan

Člani                           . Kerpan Albert, 2. Kerpan Ivan

Starejše članice:          1. Furlan Ketty

Starejši člani:              1. Zaviršek Gašper

Dame:                        3. Slučič Roberta, 5. Ažman Aleksandra, 6. Renzi Nadia

Super Dame:               1. Bizjak Vesna, 2. Collini Ariella

Amaterji:                    1. Tence Erik, 5. Korošic David

Veterani:                    3. Sosič Martin, 10. Fantini Alessandro, 12 Bidoia Edo, 14. Gallina Paolo

Super veterani »A«:     6. Lonza Maurizio

Super veterani »B«:     1. Sosič Stojan, 2. Greco Roberto

Zadnje novice in dogodki

Športni sklad ZSŠDI
News
- 09/07/2020
Športni sklad ZSŠDI
Rolkarski treningi na polno paro
Rolke
- 01/07/2020
Rolke 3 2019
Rolkarski treningi na polno paro
News
- 01/07/2020
Rolke 2019
Smučarski piknik za zaključek sezone
Alpsko smučanje
- 28/06/2020
Mladina piknik 28062020
Smučarski piknik za zaključek sezone
News
- 22/06/2020
241119_112